İstanbul Bahçeşehir Plise Perde
İstanbul Bahçeşehir Plise Perde

İstanbul Bahçeşehir Plise Perde

 

Modern görünümü ile birlikte ev, ofis, kış bahçeleri ve daha fazla mekanda kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların, ipler aracılığı ile katlanarak toplanma prensibi ile çalışan ve kolay kullanım sağlayan perdelerdir. Bu perde yukarı ve aşağı hareket etmektedir. Üst ve alt kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar perdeye belirli bir ağırlık vererek, monte edildiği alanda daha rahat kullanıma yardımcı olmaktadır. En önemli özelliklerinden birisi de perdenin istenilen yükseklikte veya alçaklıkta durmasıdır. İstenilen seviyede kalmasını sağlayan ipler ise kumaş içerisinden geçerek soketlere bağlanmaktadır. Günümüzde açılı ve yatay kullanımın artması ile birlikte daha sık tercih edilmektedir. Diğer perde modellerinden farklı bir çalışma prensibine sahip olan bu perde sistemi, avantajları ile de kendini ön plana çıkarmaktadır.


Nerelerde Kullanılır?


Kullanıldığı alanda modern bir görünüm sağlayan perdeler, dar, yamuk ve açılı alanlarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle Cam Balkon Sistemlerinde, Kış Bahçesi Sisteminde, PVC Pencereler ve balkonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı diğer alanlar ise şöyle;

  • Pencereler ve balkon kapılarında
  • Ofislerin toplantı salonları ve cam bölmelerinde,
  • Mağazaların vitrinleri, kafeteryaların camlarında,
  • Şehirler arası otobüsler, havaalanlarında,

Kısacası cam uygulaması olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Montaj olarak vidalı ve bantlı olmak üzere 2 farklı şekilde seçenek vardır. Ancak cambalkone.com olarak bizler vidalı montajı önermekteyiz ve vidalı montajımızda sağlamlık ve uzun ömürlülük sağlaması için soketlerin altına da yapışkanlı bant kullanarak vidalı montaj yapmaktayız. 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014